W jaki sposób działa hurtownia sprzętu medycznego

Hurtownia medyczna to sklep, w którym każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od jednoosobowych działalności lekarskich, przez przychodnie, aż po szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane muszą być w codziennej pracy z pacjentami.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko specjaliści medycyny każdej z branż, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego centrum materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy zapewniając dobrej jakości, świetne sprzęty medyczne i specjalistyczne meble medyczne.

Sprawdź ofertę
Hurtownia medyczna

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta obejmuje materiały i sprzęt z kilkunastu różnych specjalności, jakie zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum materiałów i sprzętu medycznego wspomaga także laboratoria medyczne, mając w ofercie szeroką gamę materiałów i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z firm, których produkty są oferowane to np. LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii a także pomoce dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei materiały i asortyment stomatologiczny, jaki oferuje sklep, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty importowane są od renomowanych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Voco. W ofercie znajduję się także produkty polskie, twórcy następujących marek np. Zhermapol lub Chema.
Dostępne są produkty takie jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; wiertła, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj krótki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co można znaleźć zarówno w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.